Odkurzacze Centralne
Firma Jamar w swojej ofercie posiada odkurzacze centralne takich producentów jak:

Vacu-Maid
Jednostki centralne Vacu-Maid klasy S - to urządzenia posiadające kompaktową konstrukcję przeznaczone do stosowania w domach jednorodzinnych. Elementem odpowiedzialnym za filtracje zassanego powietrza jest separator cykloniczny o dużej pojemności. Funkcje dodatkowego zabezpieczenia silnika pełni filtr elektrostatyczny. Zbiornik na śmieci posiada pojemność prawie 24 litrów, co pozwala używać odkurzacz bez obawy o przepełnienie zbiornika w okresie krótszym niż 3 miesiące.
Katalogi do Pobrania


aeroVac
Odkurzacze centralne aeroVac typ SR11, to nowa linia urządzeń przeznaczonych do domów jednorodzinnych. Ich kompaktowa budowa oraz zastosowane metody separacji wykorzystującej działanie worka odwróconego dają gwarancję dokładnego oczyszczenia powietrza wydmuchiwanego na zewnątrz domu. Jednostki SR dostępne są w typoszeregu pięciu urządzeń, które zaspokoją oczekiwania wszystkich inwestorów domów jednorodzinnych a nawet przyszłych użytkowników małych hoteli czy pensjonatów.
Katalog do Pobrania
Odkurzacze Centralne Kielce
AEG
Jednostki centralne AEG Oxygen to połączenie niespotykanej siły ssącej i skuteczności filtracji. Unikalną cechą wszystkich odkurzaczy centralnych jest zdolność do usuwania 100% brudu, kurzu i alergenów. Jednostki centralne AEG gwarantują dodatkowo skuteczność filtracji powietrza wydmuchiwanego na zewnątrz domu na poziomie 99,97% (przy zastosowaniu filtra HEPA). System odkurzaczy centralnych AEG Oxygen, pomimo swojej solidności i wydajności jest niespodziewanie cichy.
Katalog do Pobrania
Odkurzacze Centralne Kielce

BEAM
Sprzedaż systemu centralnego odkurzania Beam podwaja się co roku. Obecnie systemy Beam są najczęściej instalowanymi systemami centralnego odkurzania, tak w kraju jak i za granicą. Odkurzacz centralny to moc oraz wygoda, jakiej nie spotkasz w tradycyjnych odkurzaczach. Zaawansowane metody filtracji pozwalają na usunięcie do 99.6% zanieczyszczeń, natomiast moc ssąca dochodzi do 868 AirWatt.
Katalog do Pobrania

Przez Telefon:

041 303-44-00

Z telefonów stacjonarnych

041 303-44-00

Z telefonów komórkowych i z zagranicy

Członek 'Grupy Centrum'

Copyright 2014 Jamar - Łazienki Kielce made by Chris