O nas
Witamy na stronie firmy PPU „JAMAR” Janusz Walocha i Spółka, Sp.J..,
Nasza firma istnieje na rynku od 1991r.
Główny profil naszej działalności to sprzedaż artykułów obejmująca: Na życzenie klienta wykonujemy komputerowe wizualizacje łazienek.

Prowadzimy sprzedaż kompletnych instalacji solarnych wykorzystując dostępne na rynku dotacje na kolektory słoneczne. Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży instalacji solarnych. Klient może liczyć na naszą pomoc począwszy od wykonania projektu do zamontowania przez autoryzowane firmy instalacyjne. Coraz większym zainteresowaniem klientów cieszą się pompy ciepła. Nasi pracownicy udzielą wszystkich niezbędnych informacji, pomogą dobrać typ oraz parametry indywidualnie do Państwa potrzeb.

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Kielcach przy ul.Zagnańskiej 71, zaś w Ostrowcu Świetokrzyskim, Końskich i Starachowicach działają nasze oddziały dodatkowo w Starachowicach otworzyliśmy MARKET BUDOWLANY. W zakładce KONTAKT oraz KONTAKT/NASZE HURTOWNIE znajdziecie Państwo adresy, telefony oraz godziny pracy naszych salonów i hurtowni.

Od sierpnia 1999r. należymy do Grupy Centrum (www.grupacentrum.com.pl) - SIECI POLSKICH HURTOWNI INSTALACYJNYCH. Klient robiący zakupy w naszym salonie może liczyć na miłą, fachową obsługę, transport towarów na miejsce przeznaczenia, dogodny system ratalny oraz możliwość dokonania płatności kartą.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów!

Przez Telefon:

041 303-44-00

Z telefonów stacjonarnych

041 303-44-00

Z telefonów komórkowych i z zagranicy

Członek 'Grupy Centrum'

Copyright 2014 Jamar - Łazienki Kielce made by Chris