Pompy Ciepła i Solary
Firma Jamar w sprzedaży posiada Pompy Ciepła i Solary takich firm jak: BIAWAR, IMMERGAS, GALMET, ARISTON, EMMETI, ECOFOREST.

IMMERGAS

OFirma Immergas proponuje Państwu szerokie spektrum możliwości jakie niosą ze sobą instalacje solarne. Omówimy najefektywniejsze rozwiązania w zakresie energooszczędnego systemu podgrzewania wody użytkowej jak również wspomagającego centralne ogrzewanie.

Katalogi do Pobrania


ARISTON

Każdego roku miliony klientów na całym świecie wybierają produkty Ariston jest to dowód wielkiego zaufania do tej marki, wprowadzajacej inowacyjne rozwiązania, poprawiajace komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Połączenie tych cech wpływa na poprawę jakości życia.

Katalogi do Pobrania

BIAWAR

Oferuje nowoczesne produkty i rozwiązania grzewcze w naszych sektorach rynku: pompy ciepła, wymienniki, ogrzewacze, kotły, kolektory słoneczne.

Katalogi do Pobrania

GALMET

Każdego roku iliony klientów na całym świecie wybierają produkty Ariston jest to dowód wielkiego zaufania do tej marki, wprowadzajacej inowacyjne rozwiązania, poprawiajace komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Połączenie tych cech wpływa na poprawę jakości życia.

Katalogi do Pobrania

EMMETI

Emmeti działa od 1976 roku w dziedzinie ogrzewania i wodno-kanalizacyjnych i klimatyzacji, zapewniając najbardziej kompletne i zaawansowane rozwiązania. Jakość i obsługa są zasady, które przyniosły znak Emmeti się synonimem niezawodności i wydajności.

Katalogi do Pobrania

ECOFOREST

Ecoforest to lider rynku z największą gamą pieców powietrznych, wodnych oraz z systemem rozprowadzania powietrza, obecny w 14 krajach. Departament Innowacji i Rozwoju, rozwija się każdego dnia wprowadzając produkty bardziej zaawansowane i bardziej wydajne.

Katalogi do Pobrania
Instalacje Hydrauliczne kielce
Instalacje Hydrauliczne kielce
Instalacje Hydrauliczne kielce
Instalacje Hydrauliczne kielce

Przez Telefon:

041 303-44-00

Z telefonów stacjonarnych

041 303-44-00

Z telefonów komórkowych i z zagranicy

Członek 'Grupy Centrum'

Copyright 2014 Jamar - Łazienki Kielce made by Chris